Kanser Koruma Sigortası

Allianz, 70'ten fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. 

Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. Sigortalının sigorta süresi içindeki kanser ve vefat risklerini poliçede yazılı tutar dahilinde teminat kapsamına alır.

Kanser Teminatı

Sigortalının, sigorta süresi içinde Lösemi (kronik lenfositik lösemi hariç), lenf bezi kanseri ve Hodgkin hastalığı dahil olmak üzere, kontrolsüz büyüyerek ve habis hücrelerin yayılarak normal dokuların istilasına ve yıkımına yol açan bir veya daha fazla malign tümörün varlığına yakalanması durumunda poliçede belirtilen bedelin tazminat olarak ödenmesini içerir. Bu başlık altında herhangi bir ödeme yapılması halinde poliçe geçerli tüm teminatlarıyla birlikte son bulur.

Vefat Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde vefat etmesi halinde, poliçede belirtilen bedelin tazminat olarak ödenmesini içerir.

Size Özel Avantajlar

  • Sigorta süresi 1 yıldır. Dilerseniz 75 yaşınıza kadar her yıl sigortanızı yenileyebilirsiniz.
  • Poliçeyi yenileme avantajı: Kapsamlı Hayat ve Sağlık Koruma ile Kanser Koruma planları için poliçeye ilk girişte yapılan risk değerlendirme sonucu olumlu ise, 10 yıl boyunca herhangi bir risk değerlendirmesine gerek kalmadan poliçenizi yenileyebilirsiniz.
  • Primlerinizi peşin olarak tek seferde ödeyebileceğiniz gibi yıllık, altı aylık, üç aylık ve aylık 4 veya 8 eşit taksit halinde de ödeyebilirsiniz. Ayrıca; teminatlarınızı tercihe bağlı olarak TL, USD veya EUR'ya endeksli olarak seçebilirsiniz.
  • Primleriniz yaş, cinsiyet, seçilen plan ve teminat tutarına göre hesaplanmaktadır.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ